Bony Prezentowe

Bony Prezentowe

Podaruj bliskim sesję zdjęciową! Idealny pomysł na prezent by zamiast oklepanych prezentów podarować nie tylko nowe doświadczenie, ale też pamiątkę z długim terminem przydatności. Zaproszenie na sesję w formie vouchera prezentowego to może być strzał w dziesiątkę!

 

 

A gdyby tak
podarować komuś zdjęcia?
Czasem to nie dla nas potrzebujemy usługi fotograficznej, a dla kogoś bliskiego. Często pozytywne doświadczenie sesji zdjęciowej sprawia, że chcielibyśmy się tym podzielić z innymi. Czasem szukamy pomysłu na prezent bo ile można się głowić co oryginalnego podarować na daną okazję. Co tu dużo mówić – voucher na sesję zdjęciową to jest po prostu dobry pomysł i w 95% przypadków sprawdzi się jako forma prezentu dla kogoś.

 

DLA KOGO VOUCHER NA SESJĘ?
Jest wiele okazji by podarować sesję w prezencie!
O tym kiedy warto bliskich obdarować sesją zdjęciową pisałem już w wątku o pomysłach na prezent. Tutaj chciałem Wam nieco bardziej przybliżyć ideę jak funkcjonuje bon podarunkowy i jak taki voucher na sesję następnie zamienia się w ciekawe doświadczenie.

 

 

Forma

Forma bonu jest z góry ustalona, jest to ekologiczna tektura w formie zaproszenia na sesję z kokardą, włożonego w równie ekologiczne i tekturowe etui z moim logo. Jeśli dzieli nas duży dystans możliwe jest też zrobienie bonu według własnego projektu i we własnym zakresie. Do wystawienia bonu potrzeba: numeru vouchera, daty ważności i ilości zdjęć jakie w ramach wykupionego zaproszenia przysługują.

Cena

Cena vouchera na sesję uzależniona jest od rodzaju sesji. Dlatego najpierw kliknij w konkretną stronę ofertową gdzie pokazuję jak dana sesja może wyglądać i ile kosztują poszczególne pakiety, a następnie wróć do mnie z informacją jaka sesja ma być przedmiotem prezentu w formie bonu podarunkowego. Możliwe jest też dostosowanie vouchera do indywidualnych wymagań klienta, jeśli moja oferta nie spełnia wszystkich oczekiwań. Mini-Sesja z racji swojej formy nie może być przedmiotem bonu podarunkowego, ale każda inna sesja zdjęciowa już tak.

Zaproszenie na sesję zdjęciową w formie vouchera
Ile razy zastanawiałeś/aś się co kupić na prezent – koleżance, siostrze, znajomemu, przyjaciołom, zaprzyjaźnionej rodzince? Ile razy nie było pomysłu co kupić nawet naszym najbliższym?

Jest na to rada. Podaruj komuś Zaproszenie na sesję fotograficzną w formie bonu / vouchera.

95% ludzi będzie Ci wdzięcznych, za taki prezent, bo każdy potrzebuje dobrych jakościowo zdjęć; pamiątek, które zatrzymują czas. Sesja zdjęciowa na prezent – czy może być coś lepszego?!

Pomyśl zatem o innych i podaruj im wspomnienia. Nie zapomną Ci tego!

Jak to wygląda?
Voucher na sesję zdjęciową nie jest imienny, ma minimalistyczną, ekologiczną formę nadającą się od razu do wręczenia.

Wybierz interesujący Cię wariant (jeśli wiesz jaki rodzaj sesji chcesz sprezentować) lub określ jedynie budżet w jakim chcesz się zmieścić – voucher jest ‘zaproszeniem na sesję’ i obdarowana osoba sama może zdecydować jaka to sesja jeśli tylko zmieści się w budżecie.

Użyj następnie formularza kontaktowego na jednej z podstron ofertowych i dograjmy szczegóły mailowo.

Podaruj Szczęście
Nie mam wątpliwości, że taki prezent uszczęśliwi obdarowaną osobę.

A okazji jest wiele!