O Mnie

O mnie…

Fotografia ślubna Rzeszów – Łukasz Pikor – Rzeszów fotograf ślubny

Fotograf Ślubny Rzeszów, to fraza której szukacie w wyszukiwarce Google najczęściej :). Dlatego otrzymuję sporo telefonów z zapytaniem, czy robię zdjęcia do dokumentów? Zasmucę tych którzy na to liczyli, otóż nie robię zdjęć do dokumentów ale za to robię piękne zdjęcia ślubne które mają nieść radość – takie jest podstawowe założenie mojej pracy żebyście Wy mogli cieszyć się pięknymi wspomnieniami zapisanymi przeze mnie w kadrach.

Moja fotografia ślubna to reportaż, w którym chcę pokazać uczucia, emocje i szczęście jakie towarzyszy tym krótkim chwilom, na pozór niewidoczne, małe gesty, spojrzenia, spontaniczne buziaki, uśmiechy które zakochani wysyłają do siebie zupełnie nieświadomie. Podczas ślubu lubię być niewidoczny i fotografować tak, żeby Wasz dzień pokazać w całkowicie unikatowy sposób. Staram się oddać cały nastrój i klimat tego pięknego dnia przez subtelne zdjęcia i bardzo indywidualne podejście do każdej z par, przede wszystkim pracuję z Wami.

Uwielbiam podróżować, cieszę się kiedy zabieram moje aparaty i wyruszam na kolejne przygody.  Rok 2019 był bardzo owocny! Rok 2020 również mam nadzieję będzie pełen podróży i pięknych ślubów. Nie mogę się doczekać!

Chętnie Was poznam i uwiecznię historię tego wyjątkowego dnia. Zadzwońcie do mnie tel 514 311 656 lub po prostu prześlijcie do mnie wiadomość ze wstępnymi informacjami o ślubie.

Do zobaczenia!

Photoz

“Best photo of the year”

2014

Imagery

“Family Photo of the year”

2015

TheCamera

“Wedding Photo of the year”

2016

MagazinePhoto

“Best photo of the year”

2015

While we were eager to celebrate our wedding in style, it wouldn’t be possible without a wedding photographer!

Mary

Thanks to this studio’s masters, all of our kids were subdued and shot onto a family portrait in no time!

Sally

Doing a series of highly artistic portraits of myself was so fun here! The photographers at this studio are so good!

Diane

Professional equipment we use when doing photography…

[media-downloader media_id=”1586″ texts=”See Our Portfolio”]

Still have questions? Contact us right now!